Sport

Bosnja tani ka gazetaren më seksi në garat evropiane: U transferua në futboll dhe ka tërhequr vëmendje të madhe

Bosnja tani ka gazetaren më seksi në garat evropiane: U transferua në futboll dhe ka tërhequr vëmendje të madhe
10:14 | 27 Korrik 2021

Gazetarja tërheqëse nga Bosnja e Hercegovina, Lana Stanisiq ka tërhequr shumë vëmendje në ndeshjen mes Velezit dhe AEK-ut në eliminatoret e Ligës së Konferencës, raporton FrontOnline.

Lana është gazetare e “Face TV” dhe aktualisht ka krijuar një “tandem” me komentatorin legjendar, Marjan Mijajloviq.

Vlen të përmendet se Lana është e angazhuar në këtë televizion që disa vite, por tani ka provuar forcat e saj edhe në sport.

“Ndonëse sporti nuk është fusha ime, është nder dhe kënaqësi të jem pranë Marjanit, i cili është një enciklopedi në vete dhe një profesionist i madh”, tha ajo.

Përveç kësaj, ajo ka marrë vëmendje edhe me fotografitë seksi në rrjetet sociale./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera