[wp-story]

Lajme

Bora i zë të papërgatitur kosovarët, fillojnë rrëshqitjet dhe tollovia në komunikacion

Bora i zë të papërgatitur kosovarët, fillojnë rrëshqitjet dhe tollovia në komunikacion
16:35 | 03 Dhjetor 2019

Me nisjen e reshjeve të para të borës tashmë kanë nisur edhe aksidentet e para në komunikacion.

Një i tillë ka ndodhur para pak minutave në Vragolli.

Në vazhdim i gjeni fotot nga vendi i ngjarjes

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera