Vip

Bora i dedikon tatuazh Donaldit?

Bora i dedikon tatuazh Donaldit?
18:06 | 06 Korrik 2022

Bora dhe Donaldi qëndrojnë ende në vëmendje të medias rozë.

Ish – çifti që aludohet se janë ribashkuar vazhdojnë të ndiqen në çdo hap të tyre dhe padyshim që ndjekësve nuk do t’u ikte tatuazhi i ri i Borës.

Moderatorja e “Për’puthen” ka postuar disa imazhe nga pushimet në Turqi ku është shfaqur në bikini dhe ra në sy tatuazhi abstrakt.

Forma e tatuazhit që ajo ka bërë në trup është i njëjti me disa foto me veprat abstrakte të Picassos që Donaldi publikoi në Instagram para publikimit të këngës së tij, e cila është dedikim për Borën.

Këto detaje mund të jenë rastësi, megjithatë ekzistojnë dyshimet se dyshja mund të kenë bërë dedikim për njëri-tjetrin.

Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi

Të tjera