Vip

Blero flet më në fund, a është ndarë me Afronën?

Blero flet më në fund, a është ndarë me Afronën?
22:51 | 05 Gusht 2022

Blero ishte i ftuar sonte në emisionin “Vera Verë” në T7, ku ka fol për shumëçka.

Mes tjerash ai foli për planet e tij, derisa interesimi i prezantuesve natyrisht se ishte edhe për të rejat nga jeta e tij private.

Ai u pyet se sa janë të vërteta lajmet që kanë qarkulluar për ndarjen e tij nga Afrona.

Derisa përgjigjja e Bleros ishte se nuk jep koment asgje sa i përket kësaj teme dhe se kërkon mirëkuptim për jetën e tij private.

“Eshtë shumë private, nuk kam koment në atë drejtim”.

 

Në MINIMAX kanë filluar zbritjet finale me çmime fikse 2€, 5€, 7€, 9€

Të tjera