[wp-story]

Kronika

Bie nga kati i dytë, vdes prishtinasja

Bie nga kati i dytë, vdes prishtinasja
12:05 | 30 Shtator 2019

Një grua nga komuna e Prishtinës, ka rënë nga kati i dytë i ndërtesës dhe rrethanat e rastit ende janë të panjohura.

Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në lagjen Ulpiana në Prishtinë, ndërsa në raportin 24 orësh të Policisë, thuhet se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, raporton Front Online.

Tutje është bërë e ditur se me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion./Front Online/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera