[wp-story]

Bota/Rajoni

Bie në gropë, vdes 68-vjeçarja

Bie në gropë, vdes 68-vjeçarja
12:03 | 20 Gusht 2019

Një grua 68 vjeçe ka humbur jetën pasi është rrëzuar në një gropë me serë. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në fshatin Zharrës.

“Sot rreth orës 10:15, në fshatin Zharrëz, shtetasja N.K, 68 vjeçe, duke u dhënë ushqim shpendëve dyshohet se ka rënë në një gropë me serë dhe ka ndërruar jetë”, sqaron policia.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje./FrontOnline/

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera