×
 • Infografika
 • Infografika

  Biden apo Trump/ Cilin nga kandidatët për president të SHBA-ve e favorizojnë sondazhet?

  FrontOnline
  15 Qershor 2020
  KEDS vendos 17 trafo të reja në daljen e Ponoshecit të Gjakovës
  Të tjera
  Kronika04 Tetor 2023
  Policia e Kosovës ka publikuar të mërkurën fotografinë e një personi, pasi i njëjti dyshohet për vjedhje në Prishtinë. Ndaj, policia ka...
  Lajme04 Tetor 2023
  Nesër në Kuvendin e Kosovës do të mbahen dy seanca plenare. Seanca e parë pritet të nisë në orën 10:00 dhe ka...
  Lajme04 Tetor 2023
  Ambasadorja e SHBA-së në NATO, Juliane Smith, ka shkruar në profilin e saj zyrtar për formimin dhe rëndësinë e NATO-s. Smith ka...
  Lajme04 Tetor 2023
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka arritur në Granada të Spanjës, në kuadër të Samitit Politik Evropian. Ajo shkruan në platformën X,...
  Lajme04 Tetor 2023
  Tre persona janë lënduar në një aksident trafiku, ndodhur sot te Rruga C në Prishtinë. Rastin për Front Online e ka konfirmuar...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Deputeti shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi ka thënë se arrestimi dhe pastaj lirimi i Milan Radoiçiqit, ishte vetëm një manovër...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.