Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Berisha: S`kanë bërë shkelje Gucati e Haradinaj, nuk u përmend asnjë emër nga dosjet

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Zafir Berisha i NISMA-s ka thënë se Hysni Gucati e Nasim Haradinaj nuk kanë bërë shkelje kur publikuan dosjet qe u erdhën.

  Kjo meqë sipas tij ata nuk kanë përmendur emrin e ndonjë dëshmitari.

  “Nuk është rrezikim i drejtësisë. Nuk kam degju ndonje emër, deshmitarë. Në fund të fundit OVL i mbron veteranët. Nuk po mendoj që kanë bërë ndonjë shkelje. Nëse kishin deshmuar me ndonje emer do te ishte tjeter gje”, u shpreh ai në Kanal 10.

  Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi
  Nga Rubrika
  Lajme24 Mars 2023
  Kryeministri Albin Kurti, në manifestimin qendror në shënim të 25-vjetorit të Epopesë së Dukagjinit, ka thënë se rezistenca e familjes Haradinaj dhe...
  Front TV24 Mars 2023
  Sot shënohet 24-vjetori i fillimit të sulmeve të NATO-s ndaj caqeve ushtarake policore serbe. 24 vjet më parë NATO ndërhyri për të...
  Lajme24 Mars 2023
  Kryesia e Partisë Socialdemokrate (PSD), me rastin e shënimit të 25-vjetorit të Epopesë së Dukagjinit, ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial “Dëshmorët...
  Të tjera
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Franca është e përfshirë nga protestat e dhunshme, kundër reformës së pensioneve. Një ditë me parë protestat degjeneruar në përleshje në të...
  Lajme24 Mars 2023
  Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka alarmuar se si Trusti është duke humbur nga gjysmë milion euro në ditë...
  Lajme24 Mars 2023
  Emiratet e Bashkuara Arabe kanë mirëpritur marrëveshjen e arritur gjatë bisedimeve të mbajtura në Republikën e Maqedonisë së Veriut për zbatimin e...
  Lajme24 Mars 2023
  Kryeparlamentari Glauk Konjufca, kryeministri Albin Kurti dhe komandanti i FSK-së, Bashkim Jashari, sot kanë shkuar në Gllogjan për të nderuar dëshmorët e...
  Vip24 Mars 2023
  Bledi Mane vijon të jetë po aq thumbuas sa edhe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ai ka publikuar një foto...
  Lajme24 Mars 2023
  Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani bashkë me ambasadorë të  shteteve të QUINT-it, kanë bërë homazhe te Memoriali i ushtarëve të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.