[wp-story]

Lajme

Berisha: S`kanë bërë shkelje Gucati e Haradinaj, nuk u përmend asnjë emër nga dosjet

Berisha: S`kanë bërë shkelje Gucati e Haradinaj, nuk u përmend asnjë emër nga dosjet
20:41 | 29 Shtator 2020

Zafir Berisha i NISMA-s ka thënë se Hysni Gucati e Nasim Haradinaj nuk kanë bërë shkelje kur publikuan dosjet qe u erdhën.

Kjo meqë sipas tij ata nuk kanë përmendur emrin e ndonjë dëshmitari.

“Nuk është rrezikim i drejtësisë. Nuk kam degju ndonje emër, deshmitarë. Në fund të fundit OVL i mbron veteranët. Nuk po mendoj që kanë bërë ndonjë shkelje. Nëse kishin deshmuar me ndonje emer do te ishte tjeter gje”, u shpreh ai në Kanal 10.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera