[wp-story]

Lajme

Beqa merr mbështetje të madhe në Molliq

Beqa merr mbështetje të madhe në Molliq
19:19 | 22 Janar 2021

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Hajdar Beqa viziten e tij e ka vazhduar në” Molliq”, shkruan Front Online.

Ai përmes llogarisë së tij në Facebook ka kërkuar nga mbështetësit e PDK’së që ta votojnë partinë e tij në mënyrë që siç thotë ai të sjellin një pushtet të dinjitetshme.

 

Pritje dhe perkrahje madheshtore ne Molliq. Kosova ka nevoje me shume se kurre per ndryshime. Vota juaj per Partine…

Posted by Hajdar Beqa on Friday, January 22, 2021

(Artikull i sponsorizuar si pjesë e fushatës për zgjedhjet e 14 shkurtit)

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera