Lajme

Behgjet Pacolli i reagon Elon Muskut: Lexo para se të postosh në Twitter

Behgjet Pacolli i reagon Elon Muskut: Lexo para se të postosh në Twitter
23:25 | 03 Tetor 2022

Deputeti Behgjet Pacolli i ka reaguar mogulit Elon Musk i cili propozoi një qasje të ngjashme ndaj Krimesë dhe Donbasit ukrainas si me rastin e Kosovës.

“Lexo para se të postosh në Twitter!”, i ka replikuar Pacolli, Muskut në Twitter.

“Më e mira që mund ta bëni për botën është që ta ndërtoni edhe një fluturake hapësinore për udhëheqësinë e Rusisë dhe Serbisë sepse me trashëgimitë e tyre gjenocidale dhe të luftës, janë bërë të pashëndetshëm për tokën”.

“Nëse nuk mund ta bëni këtë gjë, atëherë më mirë qëndroni jashtë kësaj pune!”

Banori/banorja i/e dhjetë: Jeta të ofron njerëz të këqij, por unë ua gjej vendin

Të tjera