Sport

Beckham i “gjymtuar”: Një nga kamerat e fshehta më të mira në histori, “viktimë” është legjenda angleze

Beckham i “gjymtuar”: Një nga kamerat e fshehta më të mira në histori, “viktimë” është legjenda angleze
14:01 | 08 Gusht 2022

Statuja e fundit në nderim të Diego Maradonës ishte katastrofale.

Tani edhe legjenda angleze, David Beckham është bërë me statuj në Los Anxhelos para stadiumit të Galaxyt, shkruan FrontOnline.

Beckham që ka bërë 124 paraqitje për Galaxyn duke shënuar 20 gola e 42 asistime, është nderuar me statujë.

Por, para se të zbulohej statuja, anglezi ishte “pre” e një mashtrimi.

Komedianit James Cordon i lindi ideja për t’u tallur me Beckhamin, ku para ceremonisë zyrtare, ai e ftoi atë ta shihte statujën.

Sigurisht, kjo ishte një statujë e rremë dhe reagimin e Bechkhamit e gjeni në videon e mëposhtme./FrontOnline/

Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company

Të tjera