×
 • Vip
 • Vip

  Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

  FrontOnline
  26 Shtator 2023

  Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka paralajmëruar se sot (e martë) do të publikoj klipin e saj më të ri.

  Bëhet fjalë për videon muzikore të këngës “One In A Million”, të cilën ajo e publikoi muajin e kaluar në bashkëpunim me David Guettan.

  E teksa ka kryer xhirimet e klipit në Los Angeles, 34-vjeçarja i ka ngacmuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke publikuar këto ditë pjesë nga klipi i ri në ardhje.

  Bebe Rexha (Foto: ANGELA WEISS/AFP via Getty Images)

  Në videon e fundit të publikuar në rrjetin social Instagram, Rexha mund të shihet teksa ecë rrugëve të Los Angeles, e veshur me një kostum të zi të shkurtët, me material rrjete te pjesa e poshtme.

  Me flokët bionde të lëshuara drejt, Bebe Rexha mund të shihet teksa ecë rrugës duke provokuar kalimtarët dhe vënë në pah linjat e kolme të trupit.

  “One In A Million” është një bashkëpunim me David Guettan, i cili vjen pas suksesit megaloman që pati bashkëpunimi i tyre i vitit 2022, “I’m Good (Blue)”. /Telegrafi/

  20 mijë qytetarë të Gjakovës bëhen me rrjet të ri
  Nga Rubrika
  Vip03 Dhjetor 2023
  Alba sot ka kaluar pak kohë me banorët e rinjt të Big Brother VIP Kosova, Ardin dhe Mirdonin. E gjatë kësaj kohe,...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero ka bërë një bisedë me Blerandon. Ai i ka thënë disa këshilla atij, teksa të...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Në sfidën  e kapiten për këtë javë, banorët e Big Brother VIP Kosova kanë qenë të ndarë në dy grupe. Secili prej...
  Të tjera
  Vip03 Dhjetor 2023
  Në sfidën  e kapiten për këtë javë, banorët e Big Brother VIP Kosova kanë qenë të ndarë në dy grupe. Secili prej...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Momente shumë të veçanta kanë ndodhur brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. Aty kanë hyrë disa personazhe me maskota, të cilët...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Banorët e rinj të Big Brother VIP Kosova, Mirdoni dhe Ardi kanë biseduar sërish me Shqipen. Ka qenë Mirdoni ai që i...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Blerando i ka dhënë një këshillë banorit të ri, Mirdonit. Ai i ka thënë që të mos e shikojë Lindën, sepse del...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Derisa Blerando po qëndronte tek lavanderia, aty ka shkuar Shqipja. Ajo i ka thënë se duhet që Blerando t’i kërkojë falje, derisa...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Buci, Blero, Alby, Kaderi dhe Lumbardhi kanë qëndruar bashkë dhe kanë bërë biseda të ndryshme. Ndërkohë, ka qenë Kaderi ajo që ka...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.