Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Bebe Rexha merr vëmendjen me fotot e fundit, seksi dhe e veshur plot elegancë

  FrontOnline
  25 Maj 2023

  Këngëtarja me famë ndërkombëtare e me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në festën e Festivalit të Kanës.

  Ajo ka publikuar pamje ku tregon përgatitjet e saj për t’u dukur sa më bukur, ku shihet e veshur me fustanin e zi tejet elegant dhe e grimuar me hije natyrale nga një artiste shqiptare.

  Ajo ka publikuar pamje ku tregon përgatitjet e saj për t’u dukur sa më bukur, ku shihet e veshur me fustanin e zi tejet elegant dhe e grimuar me hije natyrale nga një artiste shqiptare.

  View this post on Instagram

  A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

  Bebe Rexha njihet si një person tejet energjik, e këtë e konfirmon edhe video në vijim teksa shihet duke shijuar në maksimum muzikën.

  Në fund, Bebe i bëri thirrje fansave që të blejnë biletat për turnirin e saj që do ta mbajë këtë verë.

  Kurtishaj: Presim që Shqipëria do të jetë top destinacion turistik edhe për 2023, jo veç për patriotizëm
  Nga Rubrika
  Vip02 Qershor 2023
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit në rrjete sociale postime të ndryshme. Ajo ditë më...
  Vip02 Qershor 2023
  Vivien dhe Getinjo, kishin krijuar lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVA”. Lidhje kjo e cila nuk zgjati edhe shumë jashtë shtëpisë...
  Vip02 Qershor 2023
  Sot ka festë në shtëpinë e këngëtarëve Nysret Muqiqi dhe Merita Spahiu. Vajza e tyre e madhe Biona feston ditëlindjen. Biona mori...
  Të tjera
  Vip02 Qershor 2023
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit në rrjete sociale postime të ndryshme. Ajo ditë më...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Të paktën 70 persona kanë vdekur dhe më shumë se 350 janë plagosur pas përplasjes së trenave në Indi. Mediat raportojnë se...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Gjykata e shkallës së parë e Elbasanit, në Shqipëri, liroi nga burgu ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, ndërsa i kishte mbetur pa...
  Lajme02 Qershor 2023
  Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka kërkuar nga presidentja Vjosa Osmani që ta ushtrojë detyrën e saj kushtetuese për...
  Lajme02 Qershor 2023
  Politikani shqiptar i Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti ka vizituar sot prindërit e ish-presidentit Hashim Thaçi në Kosovë. I shoqëruar nga zëvendëskryeministri...
  Lajme02 Qershor 2023
  Pas më shumë se tetë orëve, ka përfunduar debati parlamentar për situatën në veri. Opozita ka hedhur kritika ndaj pushtetit për zhvillimet...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.