Vip

Bebe Rexha lanson linjë të të brendshmeve

Bebe Rexha lanson linjë të të brendshmeve
21:34 | 09 Qershor 2021

Bebe Rexha ka lansuar linjën e saj të parë të të brendshmeve. Këngëtarja 31-vjeçare ka bashkëpunuar me ‘Adore Me’ për të lëshuar një koleksion me tre pjesë të të brendshmeve që shpreson se do të inkurajojë pozitivitetin e trupit dhe do të ndihmojë gratë të përqafojnë anën e tyre seksi.

“Unë jam gjithçka rreth pozitivitetit të trupit, gjithëpërfshirjes dhe isha vërtet e ngazëllyer që u bëra partner me një markë që me të vërtetë beson në këtë dhe e ka shtyrë atë tashmë një kohë. “Si një grua shpresoj t’i frymëzoj gratë të duan trupat e tyre dhe të ndihen bukur pa marrë parasysh përmasat”, tha ylli shqiptar.

Linja e sutjenave, brekëve dhe korsetave, do të shitet gjatë gjithë verës me madhësi nga 30A në 46DDD dhe XS në 4X. Ajo gjithashtu përfshin një sytjena të veçantë të mbuluar me ylber që Rexha krijoi për festimin e komunitetit LGBTQ + për nder të Muajit të Krenarisë që u frymëzua nga dashuria dhe mbështetja që ndjen nga fansat e saj LGBTQ + pasi u hap për preferencat  e saj seksuale./FrontOnline/

 

 

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera