×
 • Opinione
 • Opinione

  “BE ka vendos sanksione, SHBA po ka mirëkuptim për Serbinë”

  Milazim Krasniqi
  17 Shtator 2023

  Profesori universitar, publicisti e shkrimtari, Milazim Krasniqi, ka reaguar përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, duke thënë se ata që kanë pasur dëshirë që Kosova të ketë marrëdhënie të këqija me ShBA-në dhe BE-në, atë dëshirë tash e kanë të plotësuar.

  “Ata që kanë pasur dëshirë që Kosova të ketë marrëdhënie të këqia me SHBA-në e BE-në tashmë atë dëshirë e kanë të plotësuar. BE ka vendos sanksione, SHBA po ka mirëkuptim për Serbinë”, ka shkruar Krasniqi në profilin e tij në Facebook.

  Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500
  Nga Rubrika
  Opinione26 Shtator 2023
  Nga Artan Fuga Nuk ka shqiptar që e do popullin e tij mos ndjejë dhimbje për ruajtësin e rendit vrarë nga komandoja...
  Opinione25 Shtator 2023
  Kosova mori një fitore të papritur, por të merituar, kur ishte në një ditë të keqe për shkak të lodhjes së Perëndimit...
  Opinione24 Shtator 2023
  Nga Christian Edwards Kur Rusia pushtoi Ukrainën, Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian përshpejtuan kthesën e tyre drejt Serbisë. Në vend që...
  Të tjera
  Vip26 Shtator 2023
  Klea Huta ka përjetuar diçka të çuditshme dje. Moderatorja tha se një gjë e tillë nuk i kishte ndodhur kurrë më parë....
  Lajme26 Shtator 2023
  Dëshmitari i 27-të në rastin ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit dhe Jakup Krasniqit në Dhomat e Specializuara të Kosovës e...
  Kronika26 Shtator 2023
  Një person në fshatin Korishë të Prizrenit ka raportuar në polici se persona të panjohur me përdorim force kanë depërtuar në objekt,...
  Lajme26 Shtator 2023
  Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, ka pritur në takim lamtumirës ambasadorin zviceran në Kosovë, Thomas Kolly. “Kryetari Konjufca i shprehu mirënjohje Ambasadorit...
  Lajme26 Shtator 2023
  Ngjarjet e fundit në Kosovë, ku mbetën të vrarë disa persona, shkaktuan ankth dhe shumë pyetje që mbeten ende pa përgjigje. Njëra...
  Lajme26 Shtator 2023
  Motra e njërit prej të arrestuarve nga Policia e Kosovës gjatë aksionit në Banjskë të Zveçanit sot ka qëndruar para pallatit të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.