×
 • Vip
 • Vip

  Bashkohen motrat Ismaili, kështu duken sot Adelina, Ema e Zanfina

  FrontOnline
  04 Tetor 2023

  Motrat e njohura Ismaili, rrallë shihen nën shoqërinë e njëra tjetrës.

  Në fakt, rrallë shihen edhe në publik. Por, ja ku janë më në fund së bashku dhe të lumtura.

  Adelina, ka postuar një fotografi ku shihet bashkë me Emen e Zanfinen, të trija në të zeza, shkruan“Kosovarja”.

  Edhe një herë, ato po shkëlqejnë.

  Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?
  Nga Rubrika
  Vip06 Dhjetor 2023
  Së fundmi, lajmi për ndarjen e Dua Lipës nga i dashuri Romain Gravas ka tronditur fansat e dyshes. Tani Dua ka zbuluar...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur një debat goxha të ashpër me Lumbardhin. Linda ka zbuluar një rast që...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alby në një bisedë me Edonën dhe Kaderin ka vazhduar të flasë mbi raportin e saj...
  Të tjera
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka thënë se pavarësisht progresit në dialog siç është Marrëveshja e Brukselit dhe ajo e...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ditë më parë kryeministri, Albin Kurti kishe deklaruar se ekzistojnë grupe sikurse ato në Banjskë të cilat po përgatiten në Serbi, për...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për situatën në vend, me theks të veçantë për sigurinë dhe...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Kaderi ka pasur një bisedë të gjatë me konkurrenten tjetër të këtij formati, Edonën. Ajo ka...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alby ka zhvilluar një bisedë me Edonën dhe Kaderin, në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Hyrja e banorit të ri në Big Brother VIP Kosova, Ardit, duket të ketë ndikuar mirë tek konkurrentja e tij, Shqipja. Në...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.