[wp-story]

Bota/Rajoni

Basha: Luksi i zyrës së Edi Ramës kushtoi 5.5 milionë euro

Basha: Luksi i zyrës së Edi Ramës kushtoi 5.5 milionë euro
21:29 | 12 Gusht 2019

Përmes një videoje të publikuar në “Facebook” kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, akuzon kryeministrin për miliona euro shpenzime për luks nga paratë publike.

Rama ka pasuri dhe luks, ndërsa për njerëzit, papunësi, varfëri e padrejtësi,-thekson kryedemokrati, që flet për kontrata sekrete dhe dhënie pa tender të miliona eurove firmave fantazmë, ndërsa tregon dhe emrat që kanë përfituar.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera