Sport

“Barcelona ka luajtur mbrëmë në nivelet e Superligës së Kosovës”

“Barcelona ka luajtur mbrëmë në nivelet e Superligës së Kosovës”
08:01 | 15 Shtator 2021

Barcelona e ka pësuar një humbje të hidhur mbrëmë në “Camp Nou” nga Bayern Munichu.

Në kuadër të fazës grupore të Ligës së Kampionëve, katalunasit pësuan humbje 0:3 nga kampioni gjerman, shkruan FrontOnline.

Paraqitjen e djeshme të Barcelonës e ka komentuar edhe trajneri nga Kosova, Arbnor Morina.

Ish-trajneri i Arbërisë ka thënë se Barcelona ka luajtur mbrëmë në nivelet e Superligës së Kosovës.

“Bayerni ishte superior sonte, Barcelona ka luajtur në nivelet e Superligë. Vija e mbrojtjes ka mbetur shumë mbrapa dhe pasimet nuk kanë qenë të frytshme”, ka thënë Morina në “ArtSport”./FrontOnline/

Arbnor Morina me fjale te medha per gazeten Bota sot - Bashk.TV

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera