[wp-story]

Sport

Barazohet rezultati në ndeshjen Milan – Genoa

Barazohet rezultati në ndeshjen Milan – Genoa
13:18 | 18 Prill 2021

Është shënuar goli i dytë në ndeshjen Milan – Genoa.

Mattia Destro i Genoas ka shënuar për 1:1 në minutën e 37-të, shkruan FrontOnline.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e 31-të në Serie A./FrontOnline/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera