Bota/Rajoni

Banorët shpërndajnë videot nga momenti kur tërmeti godet Turqinë

Banorët shpërndajnë videot nga momenti kur tërmeti godet Turqinë
22:56 | 20 Shtator 2020

Turqia qendrore u godit sonte nga një tërmet i fuqishëm prej 5.1 ballësh.

Banorët e rajonit të Nidge të frikësuar lëshuan banesat e tyre dhe dolën në rrugë për t’i shpëtuar goditjeve tjera eventuale.

Ata që kapën momentin e goditjes shpërndanë videot edhe në rrjetet socialee.

https://twitter.com/AshishG0swami/status/1307771636456853506?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1307771636456853506%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.gazetaexpress.com%2Fbanoret-shperndajne-videot-nga-momenti-kur-termeti-godet-turqine%2F

Getinjo për LGBT: Nuk e kam pas mendimin shumë të mirë për ta

Të tjera