×
 • Vip
 • Vip

  Banorët i gëzohen kualifikimit të Shqipërisë në Euro 2024

  FrontOnline
  17 Nëntor 2023

  Gëzimi dhe lumturia janë shtuar pa masë sonte në ‘Prime’ tek banorët pas një lajmi që e morën.

  Ata duartrokitën dhe brohoritën për një herë pasi e morën lajmin nga Alaudin Hamiti se Shqipëria ka arritur që të kualifikohet për në Euro 2024.

  Kjo erdhi pas barazimit që e pati në lojën e sotme me Çekinë.

  Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë
  Nga Rubrika
  Vip04 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona James ka ndarë mendimin pas prezantimit të klipit të saj. Ajo tha se po habitet...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material me protagonistë, Adri, Iliriana dhe Shqipja. Më saktësisht në...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Ka kaluar momente gazmore, të bukura, por edhe të tilla me nervoz brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për...
  Të tjera
  Vip04 Dhjetor 2023
  Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, opinionistja Anita Haradinaj ka komentuar raportin aktual mes Santianës dhe Bucit. Ajo është zotuar...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Opinionisiti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane ka komentuar për situatën e Bucit dhe Santianës, ku ka përfshirë edhe banorët e...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Pas marrjes së letrës nga i dashuri i Santianës, Bucit i është kërkuar të ndajë mendimin e tij rreth kësaj. Buci ka...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material me protagonistë, dy personazhet më të komentuara këto ditë...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Santiana sonte ka marrë një letër nga i dashuri i saj, ku përpos zhgënjimit, ai shfaqi edhe mbështetjen për të. Ai i...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Avokati i njohur Besnik Berisha, ka thënë se vrasesi armën me të cilën e ka vrarë Liridonën e kishte fshehur në sanë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.