Lajme

Bajram Gecaj: LVV-ja partner joserioz dhe i besueshëm në negociata

Bajram Gecaj: LVV-ja partner joserioz dhe i besueshëm në negociata
21:38 | 08 Korrik 2020

Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj, thotë se LVV-ja nuk mund të konsiderohet partner serioz dhe i besueshëm në negociata.Ai thekson se në të ardhmen do të duhej ti thirrnim kamerat në të gjitha fazat e negocimit.

“Pasi nuk po ka konfidencialitet, së paku nuk do të kishim shtrembërim të deklaratave!” shkruan Gecaj në Facebook raporton Gazeta Blic.

Postimi i plotë i Gecajt:

Takimi i mbyllur quhet i tillë sepse nuk është i hapur. Ashtu si në vitin 2014, edhe tani LVV po provon se nuk është dhe nuk mund të konsiderohet partner serioz e i besueshëm negocius. Në të ardhmen do të duhej ti thirrnim kamerat në të gjitha fazat e negociimit. Pasi nuk po ka konfidencialitet, së paku nuk do të kishim shtrembërim të deklaratave

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera