[wp-story]

Lajme

Bajqinovci: Për fat të mirë dola nga vetura para se të merrte flakë

Bajqinovci: Për fat të mirë dola nga vetura para se të merrte flakë
22:05 | 22 Shkurt 2021

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci ka reaguar pasi i është djegur vetura sonte rreth orës 18:30 në lagjen “Arbëria” në Prishtinë.

Përmes një postimi në Facebook, ai tha se para se vetura të merrte flakë, kishte arritur të dilte nga automjeti.

” Sonte rreth orës 18:30 më është djegur vetura duke e vozitur, për fat të mirë para se të merr flakë dola nga automjeti.I falenderoj policinë dhe zjarrfikësit për ndërhyrjen”, ka shkruar Bajqinovci.

Sonte rreth orës 18:30 më është djegur vetura dhe kjo ka ndodhur menjëherë pas ndezjes,për fat të mirë para se të merr flakë automjeti, kam arritur të dal.I falenderoj policinë dhe zjarrfikësit për ndërhyrjen.

Posted by Mefail Bajqinovci on Monday, February 22, 2021

 

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera