Sport

“Bad News Eagles” zhvillon sot ndeshjen e radhës, përballet me skuadrën daneze

“Bad News Eagles” zhvillon sot ndeshjen e radhës, përballet me skuadrën daneze
10:17 | 06 Tetor 2022

“Bad News Eagles” do ta zhvillojë sot ndeshjen e radhës në eliminatoret e RMR.

Skuadra nga Kosova do të përballet me danezët e “Astralis”, shkruan FrontOnline.

Ndeshja në fjalë luhet nga ora 11:00./FrontOnline/

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera