Kronika

Babai nga Prishtina e gjen vajzën e tij te një i mitur

Babai nga Prishtina e gjen vajzën e tij te një i mitur
09:09 | 10 Gusht 2022

Një person ka raportuar në polici se mesnatën e së martës, e ka gjetur vajzën e tij të mitur te një po ashtu i mitur në Prishtinë.

Sipas policisë, viktima është intervistuar në prezencë të punëtorit social.

Prishtinë 09.08.2022 – 00:45. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se kishte gjetur vajzën e tij të mitur tek i dyshuari i mitur mashkull kosovar. Viktima është intervistuar në prezencë të punëtorit social. Ndërsa i dyshuari gjendet në arrati”.

Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company

Të tjera