Lajme

Avokati i shoferit të autobusit: Ai ishte akoma me rroba të përgjakura, vetëm tani ai arriti t’i ndërronte

Avokati i shoferit të autobusit: Ai ishte akoma me rroba të përgjakura, vetëm tani ai arriti t’i ndërronte
10:52 | 27 Korrik 2021

Gjyqtari hetues i Gjykatës së Qarkut Slavonski Brod, Mile Soldo, ka vendosur për një paraburgim paraprak për shoferin e autobusit nga Kosova, i cili pësoi aksident në autostradë afër Slavonski Brod të dielën në mëngjes, transmeton FrontOnline.

Igor Çishkar, avokati i shoferit, tha në një deklaratë për media pasi u mor vendimi se ai arriti të fliste me klientin e tij dhe se i vinte keq që gjithçka ndodhi.

Ai gjithashtu tha se shoferi ishte ende me rroba të përgjakura dhe se ai tani po ndërronte ato./FrontOnline/

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera