Bota/Rajoni

Avioni përplaset në autostradë

Avioni përplaset në autostradë
13:07 | 27 Korrik 2020

Dy persona arritën mrekullisht të shpëtonin në një aksident ajror kur avioni i vogël me të cilin udhëtonin u përplas në një rrugë të frekuentuar nga makinat dhe këmbësorët në Brazil.

Piloti dhe pasagjeri dolën pa plagë të rënda nga rrënojat e avionit pas përplasjes së fortë që mjeti fluturues pati në tokë pasi kishte problem në motor.

Në video shihet avioni ndërsa përplaset me cepin e një muri pasi të shpërbëhej në copa, duke shkaktuar panik te kalimtarët.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera