Auto

Auto Mita prezanton ofertën bombastike – goma FALAS dhe sigurim KASKO për çdo veturë të blerë!

Auto Mita prezanton ofertën bombastike – goma FALAS dhe sigurim KASKO për çdo veturë të blerë!
16:17 | 11 Nëntor 2020

Lideri i industrisë automobilistike në Kosovë, Auto Mita, sot ka prezantuar ofertën më bombastike për fundvit!

Duke marrë parasysh se sezona e dimrit po afrohet, Auto Mita do të përkujdeset për sigurinë tuaj në rrugë duke ju ofruar falas goma kualitative për dimër.

Krahas gomave falas të dimrit, për çdo veturë të blerë Auto Mita do t’ju ofrojë edhe sigurimin KASKO falas për një vit.

Oferta nuk është e limituar vetëm për një model të veturave, por vlen për të gjitha modelet – duke përfshirë Renault Capturin e Ri, Dacia Duster dhe të mahnitshmin Nissan Juke!


 

Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..

Të tjera