×
 • Vip
 • Vip

  Aulona Musta vjen opinjoniste në emisionin më të shikuar në Shqipëri

  FrontOnline
  26 Shtator 2023

  Prej disa sezonesh Aulona Mustën e kemi parë në drejtimin e programit të saj “Naten me Aulonën” në MCN Tv, por këtë sezon duket se gazetarja e njohur ka vendosur të bëj një rikthim në Top Channel, këtë herë në rolin e opinionistes.

  Kështu, sic është zbuluar në puntatën e sotme të “Për’puthen”, Musta do të jetë opinionistja e re e programit dating, krahas Neda Ballukut, një pozicion që deri sezonin e shkuar e mbante Arjan Konomi.

  Për Aulonën bëhet fjalë për një rikthim në Top Channel, ndërsa më parë ka qenë po në një rol të ngjashë në “Top Show Magazine”, bashkë me “partneren” e saj televizive, Fatma Haxhialiun, më pas programi i tyre “Thumb” u transmetua për një sezon në këtë ekran, ndërsa e kemi parë edhe si opinioniste apo pjesë të paneleve, si në “Për’puthen”, ashtu edhe në Big Brother “Fan Club”.

  Prezantimi i moderatores sot në “Për’puthen” ka qenë po ashtu i vecantë, teksa është shfaqur bashkë me partnerin, Tomin, i cili i ka lënë edhe një porosi para marrjes së “detyrës” së re.

  Super oferta nga Sharr Travel/ Vetëm 70€ për person në Hotel VM Resort & Spa 5* në Durrës
  Nga Rubrika
  Vip02 Dhjetor 2023
  Tensionet e brendshme në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova kanë rezultuar në një përplasje të hapur mes dy banorëve, Santianës dhe...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Pas përfundimit të ‘Prime’, Santiana është parë e mërzitur përderisa edhe ka qarë. Përndryshe ajo edhe ka paralajmëruar se mund të dal...
  Lifestyle02 Dhjetor 2023
  Kur u pyet se çfarë pjate nuk porosit kurrë në një restorant, Gordon Ramsay dha një përgjigje krejtësisht të papritur. Nëse e...
  Të tjera
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Të dielën do të mbahet seanca fillestare ndaj Naim Murselit, i cili dyshohet se ka organizuar vrasjen e bashkëshortes së tij, tashmë...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Ministri i Punëve të Jashtme dhe kreu i Partisë Socialiste të Serbisë, Ivica Daçiq ka deklaruar se politika e socialistëve bazohet në...
  Sport02 Dhjetor 2023
  Bayern Munich ka njoftuar shtyrjen e ndeshjes së sotme (e shtunë) ndaj Union Berlin për shkak të kushteve të rënduara atmosferike. Bavarezët...
  Bota/Rajoni02 Dhjetor 2023
  Fluturimet në aeroportin e dytë më të madh të Gjermanisë janë anuluar deri në mesditë. Dëbora e madhe përmbyti kryeqytetin e Bavarisë...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Gjykata Themelore në Prishtinë ka ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të dyshuarit E.B,  i cili dyshohet se therri për...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Liridona Ademaj, 33-vjeçarja që u vra mbrëmjen e 29 nëntorit, është varrosur dje në varrezat e fshatit Cërmjan. Në ceremoninë e varrimit...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.