Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Atdheu: Të ishte dikush tjetër në vend meje, do të reagonte shumë më keq ndaj Xhulit (VIDEO)

  FrontOnline
  2 muaj më parë

  Banori i Big Brother VIP Kosova, Atdheu gjatë spektaklit të sotëm Prime, ka folur rreth vendimit të tij për t’i dhënë fund historisë së njohjes me Xhulin.

  Pos tjerash, ai ka thënë se nuk e konsideron armike Xhulin, gëzon respekt për të, veç se bisedat e saj me Mbresën për personin e tretë, i ka quajtur “arsye të mëdha” për ta marrë një vendim të tillë.

  “Të ishte dikush tjetër në vendin tim do të kishte reaguar më ndryshe, do të reagonte shumë më keq dhe do ta shihte si hasëm sepse është arsye boll e madhe. Nuk do ta shoh si armike Xhulin, prap kemi ngrënë bukë bashkë, e ka respektin tim prapë se prapë”, ka thënë Atdheu.

  “Është një gabim që ndodhi dy herë, ia respektoj opinionin Anitës edhe nuk do të ndaloja për të komunikuar me shoqet jashtë shtëpisë por kur e din që je 24/7 para kamerave edhe je tip përballë që nuk do t’ia dijë për të kaluarën, besoj që ka qenë arsye e fortë për t’u marrë ai vendim”, ka shtuar ai.

  Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home
  Nga Rubrika
  Vip31 Mars 2023
  Këngëtari nga Shkodra, Luizi gjatë qëndrimit të tij në “BBVA”, po merr gjithmonë vëmendje. Së fundi duke e kënduar këngën “Thrret Prizreni...
  Vip31 Mars 2023
  Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite nuk e ka humbur aspak...
  Vip31 Mars 2023
  I ftuar sot në “Wake Up”, Bledi Mane u shpreh se banorët që e meritojnë vërtet finale janë padiskutim Olta dhe Luizi,...
  Të tjera
  Lajme31 Mars 2023
  Bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji ka miratuar dje tarifat e reja të energjisë elektrike, që do të jenë më të...
  Lajme31 Mars 2023
  Lidhja Demokratike e Kosovës do të mbajë sot konferencë për media. Sipas njoftimit zyrtar nga kjo parti, konferenca nis në orën 12:30...
  Lajme31 Mars 2023
  11:00Lëvizja FOL prezanton gjetjet nga monitorimi i publikimit të vendimeve nga gjykatat e Kosovës për vitin 2022. Me këtë rast do të...
  Lajme31 Mars 2023
  Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se të premten do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. IHK...
  Lajme30 Mars 2023
  Bashkësia Islame e Kosovës ka njoftuar se e përkrah marshin për drejtësi të thirrur nga platforma “Liria Ka Emër”, në mbështetje të...
  Bota/Rajoni30 Mars 2023
  Turqia ka miratuar më në fund kërkesën e Finlandës për t’u bashkuar me NATO-n, duke i dhënë fund vonesave disamujore duke vazhduar...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.