[wp-story]

Lajme

Astriti po vuan nga Leukemia Akute, ka nevojë për ndihmën tuaj

Astriti po vuan nga Leukemia Akute, ka nevojë për ndihmën tuaj
07:55 | 06 Shtator 2019

Astrit Islami është diagnostikuar me sëmundjen “Leukemi Akute” dhe është duke u trajtuar ne Turqi mirëpo shërimi i tij kushton 110’000 euro shumë te cilën familja e tij nuk e ka.

Image may contain: 1 person, beard and indoor
Familjarët dhe miqtë e Astritit i lusin të gjithë njerëzit vullnetmirë të kontribojnë sado pak që atij t’i mundësohet shërimi, shkruan Indeksonline.

No photo description available.
Çdo cent nga ju ka vlerë të madhe për Astritin,
Mund të kontriboni përmes llogarise Bankare

Raiffeisen Bank Kosovo
Emri I mbajtësit te llogarisë: Fatmir Islami (Babai)

Nr. I llogarisë(IBAN): 1501070000168757 (Per Kosovë)
Nr. I llogarrisë(IBAN): XK051501070000168757 (Per donacione jashte Kosovës)

Sëift Kodi: RBKOXKPR

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera