×
 • Kronika
 • Kronika

  Astrit Islami i diagnostikuar me leukemi ka nevojë për ndihmën e qytetarëve

  FrontOnline
  10 Shtator 2020

  31 vjeçari Astrit Islami nga fshati Dashec i Skenderajt është diagnostikuar me sëmundjen leukemi akute dhe ka nevojë për trajtim urgjent jashtë vendit.

  Për shkak që shumë që kërkohet për trajtimin e tij është e lartë, familjarët e Astritit kërkojnë ndihmën e qytetarëve.

  Më poshtë keni llogaritë bankare ku mund t’i ndihmoni Astritit.

  Zgjerimi i Comoditës në SHBA: “Nap Queen Sleep”, krenaria e shqiptarëve
  Nga Rubrika
  Kronika05 Dhjetor 2023
  Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën Ferizaj-Shtërpcë, konkretisht në fshatin Bajnicë të Kaçanikut. Lajmin...
  Kronika05 Dhjetor 2023
  Policia e Kosovës ka bastisur sot në Gjilan një shtëpi dhe një lokal në tregun e gjelbër për shkak të dyshimit se...
  Kronika05 Dhjetor 2023
  Tre persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës në qytetin e Vushtrrisë. Atyre u janë gjetur substanca narkotike të llojit marihuana dhe...
  Të tjera
  Sport05 Dhjetor 2023
  Të martën, u raportua se Marc-Andre Ter Stegen do t’i nënshtrohet një operacioni për lëndimin që ka pësuar në shpinë që e...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Qeveria e Kosovës nuk ndan fonde të mjaftueshme për riintegrimin e viktimave të dhunës në familje, të cilat janë kryesisht gra me...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Me moton “Nuk ka paqe pa sigurinë e grave” në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë po protestohet në kërkim të drejtësisë për...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Monika Salihu, ishte e ftuar në emisionin e pasdites në Klan Kosova, “Ora e Pasdites”. Gjatë intervistës, ajo...
  Ekonomi05 Dhjetor 2023
  Minatorët e Trepçës edhe pas grevës dhjetë ditëshe, po ankohen se marrëveshja që i dha fund grevës, nuk po zbatohet. Përveç shpalljes...
  Sport05 Dhjetor 2023
  Milan janë duke punuar për rikthimin e mbrojtësit Matteo Gabbia nga huazimi në afatin kalimtar të janarit. Gabbia ishte transferuar tek Villarreali...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.