[wp-story]

Vip/Kultura

Arta Nitaj vishet me fustan të ngusht, ‘ҫmend’ me format e saj

Arta Nitaj vishet me fustan të ngusht, ‘ҫmend’ me format e saj
23:18 | 26 Maj 2020

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me fustan të ngushtë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera