[wp-story]

Vip/Kultura

Arta Bajrami tregon ku po i kalon pushimet me burrin dhe fëmijët

Arta Bajrami tregon ku po i kalon pushimet me burrin dhe fëmijët
18:07 | 13 Janar 2021

Këngëtarja ka pozuar e lumtur me familjen e saj.

Ajo ka publikuar fotografi dhe video në Instagram bashkë me vajzat dhe bashkëshortin.

Arta Bajrami ka zgjedhur të ndaj me ndjekësit imazhe nga vendi se ku janë duke pushuar.

Çifti ka zgjedhur të kaloj disa ditë në një vend malor me borë.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera