Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Arta Bajrami paralajmëron këngën e re “S’jam aktore”

  FrontOnline
  26 Maj 2023

  Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami ka dhënë një lajm të mirë për fansat.

  Në një postim të ri në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka paralajmëruar një tjetër projekt muzikor.

  Arta ka publikuar dy imazhe të reja ku shihet me një stil të veçantë të veshjes, teksa dha detaje nga kënga e re.

  Ajo zbuloi se projekti mban titullin “S’jam aktore”, ndërsa protagoniste në videoklip do të jetë finalistja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli Nura.

  “Kënga e re po vjen… “S’jam aktore”, luan Juliana Nura, priten atë”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e postimit.

  Kujtojmë që projekti i fundit nga Arta është “Intimidoj” që solli në prill të këtij viti. /Telegrafi/

  Punime në rrjet, KEDS tregon ku do të ketë nesër ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Vip03 Qershor 2023
  Capital T, Majku dhe Ledri, kanë bashkuar forcat e tyre për një bashkëpunim. Ky bashkëpunim tashmë është publikuar. ‘’Yjet Dalin Natën’’, quhet...
  Vip03 Qershor 2023
  Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda do të kurorëzojë lidhjen e tyre ditën e nesërme. Sipas ‘Vip Magazine’, çifti ka zgjedhur...
  Vip03 Qershor 2023
  Kylie Jenner po kalon një kohë argëtuese në vilën luksoze të aktorit të njohur, Timothee Chalamet. Fotot e paparacëve tregojnë çiftin duke...
  Të tjera
  Bota/Rajoni03 Qershor 2023
  Presidenti i Kirgistanit tha të shtunën se ish-republika e tij sovjetike ishte gati të  bashkëpunonte me BE-në. “Kirgistani është i gatshëm të...
  Lajme03 Qershor 2023
  Ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovksi, ka thënë këtë të shtune se marrëdhëniet pozitive ndërmjet Kosovës dhe...
  Vip03 Qershor 2023
  Capital T, Majku dhe Ledri, kanë bashkuar forcat e tyre për një bashkëpunim. Ky bashkëpunim tashmë është publikuar. ‘’Yjet Dalin Natën’’, quhet...
  Lajme03 Qershor 2023
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka shprehur ngushëllime për aksidentin tragjik në Indi ku mbeten të vrarë mbi 260 persona. Kreu i...
  Vip03 Qershor 2023
  Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda do të kurorëzojë lidhjen e tyre ditën e nesërme. Sipas ‘Vip Magazine’, çifti ka zgjedhur...
  Bota/Rajoni03 Qershor 2023
  Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, është betuar të shtunën për mandatin e ri presidencial në Ankara. Teksa e ka lexuar betimin, ai...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.