Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestohet vozitësi i kamionit në Viti, duke ikur goditi policin

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Një person është arrestuar në Viti pasi me kamionin e tij e ka goditur një polic.

  I dyshuari nuk i është ndalur zyrtarëve policorë dhe gjatë tentimit për të ikur e ka goditur me kamion policin. Ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Ramnisht të Vitisë rreth orës 13:00.

  “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti me kamionin e tij, nuk u është ndalë zyrtarëve policorë dhe gjatë tentimit për të ikur ka goditur me kamion zyrtarin policor. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

  Dyfish n’plus me ArtMotion
  Nga Rubrika
  Lajme23 Mars 2023
  Deputeti i PDK’së, Enver Hoxhaj ka komentuar deklaratën e djeshme të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti se ka asociacion në planin evropian....
  Lajme23 Mars 2023
  25-vjetori i Betejës së Dukagjinit, solli në “Politiko”, rrëfimin e njërit nga protagonistët kryesor të kësaj ngjarje historike, Daut Haradinaj. Haradinaj, duke...
  Lajme23 Mars 2023
  Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, e ka bërë një krahasim tejet interesant për kryeministrin Albin Kurti. Abdixhiku, tha se vetëm Kurtit dhe...
  Të tjera
  Bota/Rajoni23 Mars 2023
  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është pritur në takim nga homologu i tij britanik, Rishi Sunak në Londër. Sipas deklaratës së përbashkët...
  Lajme23 Mars 2023
  Kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj ka reaguar pas shtrenjtimin e rrymës për 14%. Molliqaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se...
  Lajme23 Mars 2023
  Avdullah Hoti, deputet i LDK-së, ka shkruar një status, në të cilin ka rënditur premtimet e kryeministrit Albin Kurti dhe presidentes Vjosa...
  Lajme23 Mars 2023
  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku i ka reaguar kryeministrit Albin Kurti, i cili të enjten gjatë seancës në Kuvendin...
  Lajme23 Mars 2023
  Albert Zogaj, Kryesues i Këshillit Gjyqësor të Kosovës, ka folur sonte për gjendjen në veri, sa i përket sistemit të drejtësisë. Ai...
  Vip23 Mars 2023
  Vesa Luma, këto ditë është rikthyer nga Zelanda e Re në vendlindje. Ajo ka shfrytëzuar rastin që të çmallet me familjarët e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.