[wp-story]

Lajme

Arrestohet serbi 72 vjeçar që dhunoi seksualisht 7 vjeçarin në Hoçë të Madhe (VIDEO)

Arrestohet serbi 72 vjeçar që dhunoi seksualisht 7 vjeçarin në Hoçë të Madhe (VIDEO)
20:13 | 04 Shtator 2019

Ka dy ditë që nuk e lë vetëm për asnjë moment djalin e saj 7 vjeçar.

Ajo të hënën e kuptoi se të birin ia kishte abuzuar seksualisht një 72 vjeçar, me të cilin janë fqinj në Hoçë të Madhe.

I biri I saj ishte vonuar për t’u kthyer në shtëpi, dhe e ëma doli ta kërkojë nëpër fshat, njofton Klan Kosova.

Vogëlushi i kishte treguar nënës së tij të gjithë rrëfimin se çfarë i kishte bërë serbi me inicialet S.S. në dyqanin e tij. Madje, sipas të ëmës abuzimi kishte zgjatë për një muaj.

Të martën nëna e fëmijës 7 vjeçar u drejtua në stacionin policor të Rahovecit dhe denoncoi S.S 72 vjeçar , për abuzim seksual me djalin e tyre.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera