[wp-story]

Lajme

Arrestohet personi i shumëkërkuar nga Policia e Kosovës, pak orë pasi iu publikua fotografia

Arrestohet personi i shumëkërkuar nga Policia e Kosovës, pak orë pasi iu publikua fotografia
09:09 | 28 Maj 2020

Policia e Kosovës ka realizuar një aksion të suksesshëm në orët e vona të natës së kaluar.

Gjatë këtij aksioni është arrestuar personi i shumëkërkuar, për të cilën dje Policia ka treguar fotografinë e tij dhe ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për kapjen e tij.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se pak orë pas publikimit të këtij informacioni në media, pjesëtarë të Policisë së Kosovës kanë arritur të arrestojnë me sukses personin e kërkuar.

I njëjti kërkohej nën dyshimin për përfshirje në ‘vjedhje të rënda’ dhe raste të tjera.

 

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera