Kronika

Arrestohet për sulm ndaj personit zyrtar

Arrestohet për sulm ndaj personit zyrtar
09:33 | 27 Korrik 2021

Policia ka njoftuar se në Prizren është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka ofenduar dhe sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, raporton “Front Online”.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera