Kronika

Arrestohet pejani, ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes

Arrestohet pejani, ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes
08:57 | 01 Tetor 2022

Një person në Pejë është arrestuar nga Policia.

I njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Viktima pas intervistimit me kërkesë të saj së bashku me dy fëmijë është dërguar në strehimore, kurse i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Pejë  29.09.2022 – 23:40.  Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak të dyshimit se kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Viktima pas intervistimit me kërkesë të saj së bashku me dy fëmijë është dërguar në strehimore, kurse i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, bëhet e ditur në raport./Front Online

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera