Kronika

Arrestohet pasi vazhdimisht ngacmoi një grua në Mitrovicë

Arrestohet pasi vazhdimisht ngacmoi një grua në Mitrovicë
09:57 | 23 Janar 2023

Të dielën është arrestuar një person në Mitrovicë pasi dyshohet se i njëjti në vazhdimësi ka ngacmuar një grua.

Më vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Mitrovicë 22.01.2023 – 06:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti në vazhdimësi qe një kohë të gjatë ka ngacmuar viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”.

Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company

Të tjera