[wp-story]

Kronika

Arrestohet një preson për kultivim kanabisi në Fushë Kosovë

Arrestohet një preson për kultivim kanabisi në Fushë Kosovë
09:58 | 17 Korrik 2020

Të enjten rreth orës 01:05 është arrestuar një person në Fushë-Kosovë, pasi gjatë bastisjes së banesës së tij, njësiti policor ka gjetur dhe sekuestruar 12 bimë të madhësive të ndryshme të dyshuara si Kanabis Sativa .

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera