Kronika

Arrestohet një person, prezantohet si polic dhe kërcënon një burrë në Suharekë

Arrestohet një person, prezantohet si polic dhe kërcënon një burrë në Suharekë
08:23 | 09 Qershor 2021

Një burrë është prezantuar si zyrtar policor dje në Suharekë dhe ka kërcënuar një person.

Siç merr vesh Sinjali nga burimet brenda Prokurorisë në Prizren, personi i dyshuar për kanosje është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur në rrugën “Brigada 123”, pas mesnate.

Rastet e tilla, kur person të ndryshëm prezantohen si policë nuk janë të rralla në Kosovë.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera