[wp-story]

Kronika

Arrestohet një person pasi i është gjetur një revole pa leje

Arrestohet një person pasi i është gjetur një revole pa leje
15:54 | 17 Tetor 2020

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi të njëjtit i është gjetur një revole pa leje, raporton Front Online.

“Fsh. Davidovc, Shtime 16.10.2020-14:00. Është shoqëruar në stacioni policor i dyshuari mashkull kosovar pasi është gjetur dhe konfiskuar një armë (revole) me leje të skaduar. Me vendim të prokurorit arma dhe leja janë konfiskuar, ndërsa i dyshuari pas intervistimit është liruar. Rasti në procedurë të rregullt, thuhet në njoftimin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Front Online

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera