[wp-story]

Kronika

Arrestohet një person në Gllogovc pasi e ngacmonte një femër seksualisht dhe e fotografonte

Arrestohet një person në Gllogovc pasi e ngacmonte një femër seksualisht dhe e fotografonte
12:26 | 15 Shtator 2019

Fotografitë ai i kishte postuar në rrjetin social në Facebook, transmeton Indeksonline.

I dyshuari është  intervistuar i njëjti me vendim të  Prokurorit  lirohet në  procedurë  të  rregullt. Rasti nën hetime.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera