[wp-story]

Kronika

Arrestohet një nënë në Podujevë, i rrah fëmijët dhe anëtarët e tjerë të familjes

Arrestohet një nënë në Podujevë, i rrah fëmijët dhe anëtarët e tjerë të familjes
10:09 | 16 Shtator 2020

Një grua ka përfunduar prapa grilave pasi që ka ushtruar dhunë fizike ndaj fëmijëve të saj, e më pas edhe ndaj anëtarëve të tjerë të familjes.

Siç njofton policia viktimat kanë marrë trajtim mjekësor, ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur në Podujevë.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera