[wp-story]

Kronika

Arrestohet një gjakovar, dyshohet se sulmoi fizikisht gruan dhe babain e tij

Arrestohet një gjakovar, dyshohet se sulmoi fizikisht gruan dhe babain e tij
10:11 | 13 Nëntor 2020

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është raportuar edhe për dhunë familjare.

Në Gjakovë një perosn dyshohet të ketë sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe babain e tij.

“Gjakovë 12.11.2020 – 00:00. Është raportuar se i dyshuari m/k ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe babanë e tij. Viktimat nuk kanë pranuar tretman mjekësor, kurse i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. Vlen të ceket se i dyshuari ishte nën ndikim të alkoolit”, njofton Policia e Kosovës.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera