[wp-story]

Lajme

Arrestohet i dyshuari që plagosi tre persona në Pejë

Arrestohet i dyshuari që plagosi tre persona në Pejë
23:36 | 02 Janar 2021

Është arrestuar personi i cili dyshohet se ka plagosur tre persona sonte në Pejë.

Këtë e ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Veton Elshani.

I dyshuar është Melos Rrustemaj.

“Po është arrestuar personi i cili është i dyshuari kryesor për plagosjen e tre personave”, tha Elshani për Sinjalin.

I riu plagosi tre persona: Shaban, Andi dhe Fisnik Dobraj, që janë familjarë mes vete, babë, bir e nip.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera