Kronika

Arrestohet gjakovarja, sulmoi nënën e saj

Arrestohet gjakovarja, sulmoi nënën e saj
08:58 | 05 Korrik 2022

Një femër në Gjakovë është arrestuar nga Policia.

E, njëjta dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së saj.

“Gjakovë 03.07.2022 – 22:30. Është arrestuar e dyshuara femër  kosovare nën dyshimin se e njëjta ka ushtruar dhunë ndaj nënës së saj viktimës femër kosovare. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport./Front Online

Petrol Company sërish troket në dyert e Shtëpisë së Pleqve për Ramazan

Të tjera