[wp-story]

Kronika

Arrestohet bashkëshorti që rrahte gruan dhe fëmijët në Prishtinë

Arrestohet bashkëshorti që rrahte gruan dhe fëmijët në Prishtinë
11:46 | 11 Janar 2020

Policia ka njoftuar se pas raportimit të viktimës femër K/Shqiptare për dhunë të vazhdueshme nga bashkëshorti i saj është arrestuar ky i fundit.

I dyshuari mashkull K/Shqiptar vazhdimisht ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike duke i shkaktuar edhe lëndime trupore.

Viktima posedonte edhe raporte mjekësore.

Sipas viktimës, i dyshuari i ka keqtrajtuar edhe fëmijët e tyre duke i rrahur dhe mbyllur në dhomë. Lidhur me rastin, është arrestuar i dyshuari dhe me vendim të prokurorit kujdestar dërgohet në mbajtje për 48 orë.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera